Projekti nekih od završenih zavojnih pumpi. Na ovoj stranici možete videti neke od završenih zavojnih pumpi koje su rađene po specijalnom zahtevu Kupca za posebne uslove eksploatacije.
| Q | 2 m3/h |
| P | 10 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport voćnih koncentrata |
| DATUM ISPORUKE | 2025 |

| Q | 28 m3/h |
| P | 10 bar |
| n | 266 min-1 |
| OPIS | Transport voćnih kaša |
| DATUM ISPORUKE | 2025 |

| Q | 15 m3/h |
| P | 10 bar |
| n | 280 min-1 |
| OPIS | Transport hemijskih rastvora |
| DATUM ISPORUKE | 2025 |

| Q | 0,4 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 225 min-1 |
| OPIS | Transport voćni koncentrati |
| DATUM ISPORUKE | 2025 |

| Q | 15 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 250 min-1 |
| OPIS | Transport voćnih koncentrata |
| DATUM ISPORUKE | 2025 |

| Q | 2 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport voćnih džemova |
| DATUM ISPORUKE | 01/2024 |
