Projekti nekih od završenih zavojnih pumpi. Na ovoj stranici možete videti neke od završenih zavojnih pumpi koje su rađene po specijalnom zahtevu Kupca za posebne uslove eksploatacije.
| Q | 1.9 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport voćnih kaša |
| DATUM ISPORUKE | 06/2024 |

| Q | 12 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 300 min-1 |
| OPIS | Transport voćnih kaša |
| DATUM ISPORUKE | 05/2024 |

| Q | 3.0 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport jogurta |
| DATUM ISPORUKE | 04/2024 |

| Q | 2,0 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 170 min-1 |
| OPIS | Transport mlečnih proizvoda
|
| DATUM ISPORUKE | 03/2024 |

| Q | 9.0 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport mlevenog i pasiranog voća |
| DATUM ISPORUKE | 02/2024 |

| Q | 17 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport aditiva za beton |
| DATUM ISPORUKE | 01/2024 |
