Projekti nekih od završenih zavojnih pumpi u 2023. Na ovoj stranici možete videti neke od završenih zavojnih pumpi koje su rađene po specijalnom zahtevu Kupca za posebne uslove eksploatacije.
| Q | 3,0 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport sirovina kućne hemije |
| DATUM ISPORUKE | 12/2023 |

| Q | 1,0 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 930 min-1 |
| OPIS | Transport paradajz pirea |
| DATUM ISPORUKE | 11/2023 |

| Q | 0,3 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 190 min-1 |
| OPIS | Transport eteričnih ulja |
| DATUM ISPORUKE | 10/2023 |

| Q | 6 m3/h |
| P | 20 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport voćnih kaša |
| DATUM ISPORUKE | 09/2023 |

| Q | 10 m3/h / 11 m3/h |
| P | 5 bar / 5 bar |
| n | 365 min-1 / 305 min-1 |
| OPIS | Transport zeolita |
| DATUM ISPORUKE | 08/2023 |

| Q | 15 m3/h |
| P | 18 bar |
| n | 110 min-1 |
| OPIS | Transport otpadnih voda |
| DATUM ISPORUKE | 07/2023 |

| Q | 20 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 280 min-1 |
| OPIS | Transport grožđa |
| DATUM ISPORUKE | 06/2023 |

| Q | 6 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport otpadnih voda |
| DATUM ISPORUKE | 05/2023 |

| Q | 28 m3/h |
| P | 10 bar |
| n | 266 min-1 |
| OPIS | Transport VOĆNIH KAŠA |
| DATUM ISPORUKE | 04/2023 |

| Q | 8 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport poludisperzija |
| DATUM ISPORUKE | 03/2023 |

| Q | 0.4 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport kečapa i majoneza |
| DATUM ISPORUKE | 02/2023 |
.jpg)
| Q | 3.5 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport paradajiz pirea |
| DATUM ISPORUKE | 01/2023 |
.jpg)