Projekti nekih od završenih zavojnih pumpi u 2022. Na ovoj stranici možete videti neke od završenih zavojnih pumpi koje su rađene po specijalnom zahtevu Kupca za posebne uslove eksploatacije.
| Q | 1.2 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 930 min-1 |
| OPIS | Transport voćnih koncentrata |
| DATUM ISPORUKE | 12/2022 |
.jpg)
| Q | 0,4 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport preliva za sladoled |
| DATUM ISPORUKE | 11/2022 |
.jpg)
.jpg)
| Q | 5 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport mlevenog voća |
| DATUM ISPORUKE | 10/2022 |

| Q | 3 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Pumpa za transport paradajz pirea |
| DATUM ISPORUKE | 09/2022 |

| Q | 40 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 350 min-1 |
| OPIS | Pumpa za transport aditiva za papir |
| DATUM ISPORUKE | 08/2022 |

| Q | 8 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Pumpa za transport poludisperzija |
| DATUM ISPORUKE | 07/2022 |

| Q | 26 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 280 min-1 |
| OPIS | Transport zeolita |
| DATUM ISPORUKE | 06/2022 |
.jpg)
| Q | 15 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Pumpa za suncokretovo ulje |
| DATUM ISPORUKE | 05/2022 |
.jpg)
| Q | 5 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Pumpa za transport mlevenog voća |
| DATUM ISPORUKE | 04/2022 |

| Q | 1.3 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 180 min-1 |
| OPIS | Pumpa za transport filova |
| DATUM ISPORUKE | 03/2022 |

| Q | 1,8 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport ajvara |
| DATUM ISPORUKE | 02/2022 |

| Q | 15-50 lit/h |
| P | 5 bar |
| n | 120-600 min-1 |
| OPIS | Flokulanti |
| DATUM ISPORUKE | 01/2022 |
