Projekti nekih od završenih zavojnih pumpi u 2021.. Na ovoj stranici možete videti neke od završenih zavojnih pumpi koje su rađene po specijalnom zahtevu Kupca za posebne uslove eksploatacije.
| Q | 100 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 300 min-1 |
| OPIS | Pumpa za transport voćnog sirupa |
| DATUM ISPORUKE | 12/2021 |

| Q | 0,5 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Pumpa za doziranje sa prelivnim ventilom |
| DATUM ISPORUKE | 11/2021 |

| Q | 8 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport prohlađenog voća |
| DATUM ISPORUKE | 10/2021 |

| Q | 1.8-6.0 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 100-400 min-1 |
| OPIS | Mleveno voće |
| DATUM ISPORUKE | 09/2021 |

| Q | 2,5 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport mlevenog voća |
| DATUM ISPORUKE | 08/2021 |

| Q | 8 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Pumpno postrojenje za istakanje iz buradi |
| DATUM ISPORUKE | 08/2021 |

| Q | 15-45 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 80-420 min-1 |
| OPIS | Transport voća |
| DATUM ISPORUKE | 08/2021 |

| Q | 0.65 m3/h |
| P | 10 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport čokoladnog krema |
| DATUM ISPORUKE | 07/2021 |

| Q | 8 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport prohlađenog voća |
| DATUM ISPORUKE | 07/2021 |

| Q | 10 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport jogurta |
| DATUM ISPORUKE | 06/2021 |

| Q | 10 m3/h |
| P | 6 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport mlevenog voća |
| DATUM ISPORUKE | 05/2021 |

| Q | 26 m3/h |
| P | 10 bar |
| n | 280 min-1 |
| OPIS | Transport zeolita |
| DATUM ISPORUKE | 04/2021 |
| Q | 0.9 – 6.5 m3/h |
| P | 5 bar |
| n | 255 min-1 |
| OPIS | Transport viskoznih fluida u prehrambenoj industriji |
| DATUM ISPORUKE | 03/2021 |

| Q | 120 m3/h |
| P | 6 bar |
| n | 340 min-1 |
| OPIS | Transport melase |
| DATUM ISPORUKE | 02/2021 |
